Чубчик півколом (фото)

зміст статті

Таку форму стрижки ще називають «чубчик дугою». Як правило, вона обрамлює надбрівні дуги зверху, а по краях злегка стосується зовнішніх куточків очей. Глянцеві журнали рясніють фото зірок з такою зачіскою, оскільки іноді вона буває необхідна для образу, оскільки кардинально змінює вираз обличчя, тому стригтися так потрібно жінкам з певною формою.

чубчик півколом

Підбираємо стрижку до образу

Чубчик півколом — один з особливих видів стрижок, яку краще не проводити в домашніх умовах. Звичайну зачіску легко підрівняти перукарнями ножицями, але зробити ідеальну дугу під силу тільки фахівцям. Інакше при спробі зберегти гроші і час можна просто втратити чубок.

Не рекомендується робити стрижку жінкам з круглим обличчям і низьким чолом — вона візуально зробить щоки ширше, а на фото це буде виглядати зовсім невдало.

Однак, якщо довге волосся постригти «драбинкою», а передні пасма зробити набагато довше — зачіска допоможе скорегувати зовнішній вигляд. Якщо ж шевелюра повинна бути однієї довжини, в такому випадку чубчик дугою не підійде. Так само не рекомендується при такій стрижці робити мелірування — особа буде виглядати занадто яскравим, а ось рудим дівчатам така зачіска відображено.

Ідеально стрижка буде виглядати на трикутному особі з витягнутим підборіддям. Візуально вона допоможе зробити форму трохи м’якше. Чубчик півколом підійде дівчатам з великими близько посадженими очима — вони стануть набагато більш виразними. А ось якщо особа має зовсім невиразні риси, стрижку можна зробити «рваною», тобто все волосся будуть відрізнятися по довжині.

Чубчик і довжина волосся

Гідність стрижки в тому, що вона буде вигідно виглядати на пасмах різної довжини. Укупі з коротким волоссям вона створить хуліганський і зухвалий ефект, якщо це каре до плечей, то навпаки — зовнішність буде надавати строгість і статечність. Довгі пасма краще залишати розпущеним, ще можна завити за допомогою щипців — варіант для святкового вечора. А ось хвостики і кіски робити не рекомендується.

Якщо потрібно додати зовнішності трохи привабливості і загадковості, чубок можна зробити косою, залишивши ту ж форму дуги. Таким чином волосся буде частково закривати одне око. Чи не найкращим чином буде виглядати така чубчик на зрілих і літніх жінок — в комплексі зі зморшками і зів’ялої шкірою вона постарить образ ще на добрий десяток років.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: