Чому чоловіки зраджують? Причини чоловічої зради

Приблизно чверть жінок зраджують своїм чоловікам у фантазіях. «Фантазери» -мужчина вдвічі менше, але чоловіки частіше зраджують в реальному житті. Чому чоловіки зраджують? Постараємося розібратися.

Чому чоловіки зраджують?

Чоловік зустрів нове кохання. Коли існуючі відносини здаються йому вимушеними або раціональними, і тут він зустрічає нову Любов, то найчастіше вона і стає причиною зради. Тим не менш, ще невідомо, чи стане ця нова закоханість тим, заради чого варто відмовлятися від сім’ї.

Він емоційно ізольований. Якщо гідності чоловіки не оцінені близькою жінкою, чоловік зраджує, намагаючись знайти на боці того, хто б їх оцінив.

Чому чоловіки зраджують? Причини чоловічої зради

Існуючі відносини рясніють сварками і конфліктами. Якщо друга половинка зловживає критикою і любить заперечувати думку чоловіка, він починає шукати жінку, готову підкорятися. Таким чином, він прагне домогтися лідерства у відносинах.

Чоловік зустрів жінку своєї мрії. Найімовірніше, справжня сексуальне життя не задовольняла чоловіка на всі 100%, він не втілив у реальність всі свої сексуальні задумки. А тому перевіряє на сексуальну сумісність свій (як він сам думає) ідеал.

«Око за око». Це зрада чоловіка у відповідь на жіночу зраду. Дуже часто причиною таких вчинків стають зради матері або колишніх коханих дівчат.

Спадковість. Чоловік наслідує свого батька, який свого часу частенько ходив «наліво».

Безкарність. Прощення, настільки легко отримане за ранню зраду, ймовірно, штовхне чоловіка на повторення вчинку. При цьому жінка, швидше за все, знову простить, а чоловік пуститься в нові пригоди.

Він шукає гострих відчуттів. Ризик й незрозуміла солодкість небезпеки викриття спонукає чоловіка на зраду. Такий свого роду адреналін є засобом порятунку від нудьги, рутини і монотонності. Хоча якщо розібратися, то відчути ту ж гостроту можна і спільно, отримуючи при цьому набагато більше задоволення.

Чому чоловіки зраджують? Причини чоловічої зради

Багатство вибору. Іноді зрада відбувається просто тому, що у чоловіка з’явилася альтернатива, адже пропозиції зайнятися сексом не так часті, як того їм хотілося б. Тому, вловивши натяк на близькість з іншою жінкою, він просто не в силах собі відмовити.

Чоловік не задоволений сексуальним життям. Коханка готова подарувати йому нові емоції і чуттєві насолоди, чого, часом, не може надати дружина, або дружина не хоче сексу зовсім. Не відчуваючи чуттєвої насолоди з однією жінкою, він знайде ту, з якою зможе реалізувати всі свої найсміливіші еротичні фантазії.

«Від нічого робити». Найчастіше такі зради відбуваються за компанію з друзями, щоб не виглядати «білою вороною» на їх фоні.

Чоловіка мучить спрага влади. Йому потрібно подобатися, чути компліменти, відчувати свою значимість. Реальна самооцінка такого чоловіка дуже низька, і зрада — це лише спосіб зайвий раз самоствердитися.

Втеча чоловіки в секс від вирішення проблем. Секс з численними сексуальними партнерками служить притулком для психологічно незрілого чоловіки. Замість того щоб вирішувати існуючі проблеми, він віддає перевагу податися в біга по черговим «спідницям».

Причини чоловічих зрад бувають і більш складними, проте жодна не виправдовує обману.

Причини чоловічої зради: поклик природи чи хвороба?

Грубо вдаючись у природу чоловіки, можна пояснити зраду його бажанням «прилаштувати» свій генетичний матеріал у максимально можлива кількість містечок. Візуальне оцінювання чоловіком жінок їм самим не усвідомлюється, це відбувається рефлекторно. Освіта тимчасового союзу з різними жінками наслідок полигамности чоловіків.

Дружина? Але ж дружина у нього є, а це не цікаво. Вона нікуди не дінеться, нехай навіть вона на порядок краще коханки. А потенційна коханка — непізнане, і тому необхідне! Коли одружений чоловік закохується, але не в законну дружину, а даму на стороні — це випадок вже близький до клініці, так як стан, в якому він в цей момент перебуває, носить назву збудження сексуальної домінанти. У цей період він може вірити у всю щирість своїх почуттів, хоча по більшій мірі, це просто божевілля.

Чому чоловіки зраджують? Причини чоловічої зради

Велика любов, як причина того, чому чоловік зраджує

Проте, бувають випадки, коли чоловіча зрада стає причиною дійсно великого почуття. Дружина може всіма можливими способами намагатися утримати його, але серцю, як кажуть, не накажеш. Звичайно, розлучення може і не бути, але зради такі придбають систематичний характер, адже він дійсно покохав іншу.

Як би там не було, але знаючи основні причини чоловічої зради, легше контролювати його поведінку, підлаштовуючись під ситуацію. У цьому випадку ще можливо виправити ситуацію, не допустити розриву відносин.

Чому чоловіки зраджують? Причини чоловічої зради

Чому чоловіки зраджують? — Однозначну відповідь дати практично неможливо. Багато хто з них за рахунок таких зрад і справді стабілізують своє життя. Вони позбавляються від свого неврозу і навіть з великим завзяттям долучаються до зберігання домашнього вогнища. Але зради часто приносять душевні переживання, стають причиною самозвинувачень, туги та інших психологічних проблем. Чи варто того хвилинна слабкість?
Категорія: психологія


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: