Чи повинна жінка бути сильною?

Чи повинна жінка бути сильною?

А чи повинна жінка бути сильною? Звичайно, повинна — вона адже така ж людина, як і чоловік. Але в чому полягає сила жінки? Звичайно, не в розвиненій мускулатурі — недарма жінку називають «слабкою статтю». Але, можливо, саме в удаваній слабкості і складається жіноче могутність? Жінці дарована влада впливати на чоловіків — не силою, а переконанням, що не примусом, а ласкою. Чоловік повинен бути мужнім, а жінка — жіночною. На жаль, у наш час багато хто про це забувають.

Жінки женуться за правами чоловіків, у цій гонці переймаючи і споконвічно чоловічі якості, причому далеко не найкращі — твердість, егоїзм, агресивність, тобто все те, завдяки чому чоловіки впродовж тисячоліть вживали в боротьбі один з одним і жорстоким навколишнім світом. Сучасні представниці колись слабкої статі скидають з себе багатовікові табу і обов’язки та крокують в «чоловічу» життя, опиняючись на ділі не гірше, але й не краще за чоловіків. Жінки — істоти, рівні по гідності чоловікам, але, тим не менше, інші; і на кожен недолік, властивий жіночій природі, доведеться істинно жіноче обдарування. От тільки далеко не всі власниці цих обдарувань пам’ятають про них.

У божевільної спробі наздогнати, випередити своїх чоловіків, братів і батьків, «відігратися» за патріархальне минуле, жінки йдуть проти своєї природи: від чоловічого одягу, захоплень і звичок деякі приходять до відмови від заміжжя, материнства. На жаль, образ люблячої матері починає втрачати популярність: жінки зайняті боротьбою за інші соціальні ролі, а сама природна з них старанно обходиться. Чому так відбувається? Бути може, дітей має виховувати тільки держава: ясла, дитсадок, школа — от і виросли? А саме материнство, бажання мати дітей — якийсь рідкісний дар? Адже все частіше доводиться чути: «Я не хочу мати дітей …. з мене вийде погана мати …. спочатку потрібно зробити кар’єру ….». Споконвіку на жінці лежали турботи про збереження і продовження традицій, роду, самого життя. У той час як первісні чоловіки добували їжу, їх одноплемінника оберігали потомство, виховували майбутніх воїнів і їх дружин, передавали їм знання про вірного порядку речей, щоб через покоління нащадки їхніх синів добували їжу, а нові жінки дбали про збереження цього світу.

Саме завдяки жінкам, з їх схильністю оберігати і зберігати, завдяки їхньому впливу на войовничих і агресивних чоловіків, людина не стала вимираючим видом, він продовжив свій рід у своїх дітях. Завдяки першим жінкам, їх турботі, опіці і любові, сьогодні живемо і ми. Суспільство далеко пішло у своєму розвитку, але в ньому як і раніше живуть чоловіки і жінки. Звичайно, умови змінилися, і нас вже не чекає за рогом зубаста паща тираннозавра, але зате з’явилися нові небезпеки. І від матері залежить майбутнє її дитини. Чи зуміє вона захистити його від небезпек, попередити його про все, що може загрожувати маленького життя у великому світі? Чи зможе виховати дитину так, щоб він став гідною людиною? Від виховання залежить багато чого: в напрямку, даному дитині в перші роки його життя, ховається зародок майбутньої його діяльності. І перші, найважливіші у розвитку дитини роки знаходяться в руках його матері, тому що ніщо не зможе материнську любов, ніхто не знайде в собі того терпіння та самовідданості, які є у матері.

Найбільший вплив, що існує в стосунках жінки і чоловіка — це вплив матері. Звичайно, вихованням повинна займатися не одна тільки жінка: у дитини повинні бути і мати, і батько. Питання в тому, яка роль кожного з них відводиться, і яка з них важливіша. Багато жінок змогли виростити своїх дітей без батьків. Але набагато рідше батьки самостійно справляються з вихованням своїх дітей, позбавлених материнської любові.

Коли говорять про «чоловічий» галузі виховання, найчастіше мають на увазі виховання дисципліни, відповідальності, слухняності. Справа жінки — розвивати, навчати, дарувати любов. Яка найсильніша на світі любов? Материнська. Це почуття практично неможливо знищити. Жінка, рухома любов’ю до своєї дитини, здатна на все, аж до самопожертви. Покликання жінки — дарувати і берегти життя, яка виходить за рамки одного людського життя. Жінка, що володіє даром материнської любові, зберігає і любить все життя на Землі. Немає нічого прекраснішого і сильніше материнської любові. У цьому жінки сильніше чоловіків. Потенція до такої любові є в кожній жінці.

А що трапиться, якщо замість любові призначене їй місце займе інше почуття, наприклад, злість? Воно розвинеться до небувалих розмірів, витіснивши собою материнську любов. І тоді жіноча агресія отримає таку силу, яку рідко розвиває чоловіча злоба. Жінки зазвичай хитріше чоловіків, вони домагаються мети обхідними шляхами. І жіноча агресія теж нерідко спрямована по звивистій лінії. Тому що помсти жінка небезпечніше чоловіки, вона придумує більш витончені покарання для свого ворога. Її дуже складно напоумити.

Жіноча агресія у багато разів гірше чоловічий, тому що вона протиприродна. Внутрішні сили жінки, призначені для творення, раптом починають руйнувати. Любов підміняється ненавистю, яку майже неможливо заглушити …. Простий приклад — ви бачили коли-небудь, як б’ються дві жінки? Вони це роблять куди більш жорстоко, ніж чоловіки. У хід ідуть усі «заборонені» прийоми: суперниці безжально рвуть один одному волосся, дряпають обличчя …. Представниці прекрасної статі перетворюються на диких тварин, жорстоких хижаків. Не можна допустити, щоб ще в юності дівчаток замість любові заповнювала агресія. Якщо молода дівчина в дитинстві відривала лялькам голови, це ще не означає, що вона обов’язково стане злий і жорстокою. Але якщо вона всіма силами прагне бути схожою на хлопців, відмовляючись від власної природи, — це вже набагато небезпечніше для неї.

Жінки і чоловіки — рівні, але різні. Рівні у своїх правах, у всякому разі, на території Російської Федерації, але різні за здібностями і призначенню. Якщо жінки перестануть бути жіночними, а стануть агресивнішими, наш світ загине. Людському суспільству не вижити без любові і турботи, які можуть дарувати тільки жінки. Не можна про це забувати.

Категорія: Відносини


Коментарів: 16
 •  
  Гість  04.01.2016 04:58

  Хороша стаття! Жінка завжди повинна залишатися жінкою. Але є чоловіки, яким зручніше как не странно бути за спиною дружини, їм подобається, що мила й кохана дружина дає вказівки й настанови. І як в такому випадку не стати сильною жінкою? іншого вибору просто немає!

 •  
  Гість  24.01.2016 02:58

  Не дивлячись на всі сучасні віяння мені хочеться бути слабкою жінкою. Мені здається що мати і дружина — це найкраща професія. Шкода що останнім часом жінки стають все більш жорсткими, але найстрашніше що чоловіки перестають бути чоловіками.

 •  
  Гість  11.02.2016 01:04

  Якщо поруч немає сильного, надійного чоловіка — мимоволі доводиться ставати сильнішими самої. Однак … Багато жінок все одно шукають чоловіка, за плечем якого було б спокійно і надійно.

 •  
  Гість  02.03.2016 12:30

  Тут напевно все повинно залежати від ситуації, десь ми можемо дозволити собі бути слабкими, а десь, навпаки, цього ніяк не можна допустити.

 •  
  Гість  21.03.2016 12:11

  Правильно сказано сила жінки в її слабкості! Не можна йти проти природи, вона за це жорстоко мстить. Роль жінки важлива сама по собі, вона продовжувачка роду. Мати. Цього цілком достатньо, щоб відчувати себе щасливою.

 •  
  Гість  11.04.2016 01:36

  Я вважаю що жінка повинна бути сильною. Я мама трьох діток і якби я була слабкою, то однозначно впорається з ними не змогла б. Винести всі істерики, вміти відмовити і покарати за непослух зможе лише сильна мама.

 •  
  Гість  18.04.2016 11:39

  Наша сила в нашій слабкості, дорогі мої! Ця думка хоч не нова, але, тим не менш, вражає глибиною свого сенсу. І цей постулат повинна завжди пам’ятати кожна жінка, яка хоче залишатися бажаною для чоловіків!

 •  
  Гість  09.05.2016 02:45

  Безумовно жінка завжди повинна бути сильною, але це не повинно кидатися в очі. Вона повинна бути сильною морально, не здаватися в складних ситуаціях, а вміти з усім впоратися, ховаючись при цьому за надійним плечем свого чоловіка.

 •  
  Гість  20.05.2016 10:35

  Іноді виникає питання, хто з нас сильна стать. Але якщо подивитися з іншого боку, ми за своєю природою витривалішими, мудрішими, сильнішими, але лише під чоловічим крилом. Нехай навіть це крило не завжди вкриє від дощу і вітру, але воно своєю присутністю дає нам силу.

 •  
  Гість  17.06.2016 15:14

  Жінки і чоловіки спочатку думали і сприймали світ по-різному. Складно дати відповідь на питання в заголовку так, щоб він задовольнив своє очікування. Грань між силою і слабкістю характеру, особистості, та як завгодно назвіть, вельми неясна.

 •  
  Гість  01.07.2016 12:37

  Іноді сильні жінки приваблюють чоловіків, в основному слабких духом, які самі хочуть відчувати себе як за кам’яною спиною. Але сильних жінок поважають і сильні чоловіки. Поважають … але не уживаються разом

 •  
  Гість  25.07.2016 11:17

  Жінка повинна бути сильною, але не агресивною. Наше життя буває досить суворою, тому внутрішній стрижень в людині має бути. Звичайно, хочеться, щоб і сильну жінку було кому підтримати.

 •  
  Гість  10.08.2016 22:15

  Я вважаю, що жінка повинна залишатися в першу чергу матір’ю. Ніхто не замінить її для дитини в перші роки його життя. Тому я не підтримую позицію жінок, рано виходять на роботу без фінансової необхідності. Але в питаннях побутових, так званих "жіночих обов’язків" я за рівноправність. Ніколи не розуміла, чому жінка після робочого дня повинна готувати і забиратися. а чоловік може лежати на дивані.

 •  
  Гість  09.09.2016 10:13

  Жінка повинна бути сильною! І жінки дійсно сильніше чоловіків морально, вони можуть витерпіти таке, від чого чоловіки відразу впадають в запої і депресію. І чоловіки повинні за це поважати жінок, а вони не розуміють.

 •  
  Гість  25.09.2016 17:03

  Жінка не ПОВИННА бути сильною, вона змушена бути такою в наш непростий час. Тому що сильних чоловіків менше — на всіх не вистачає, тому що не у всіх жінок везе їх зустріти і утримати, тому що вони "йдуть" раніше. І як бути? Виживати, стаючи сильною!

 •  
  Гість  06.10.2016 09:49

  Природна сила жінки проявляється в терпінні і смиренні, т. Е. Не братися за все самій, не вирішувати питання, не вчити і не виховувати свого вже дорослого чоловіка, а терпляче і смиренно дозволяти йому проявляти свої справжні чоловічі якості і робити все самому.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: