Чи потрібно карати дітей ляпасами?

Чи потрібно карати дітей ляпасами?

Шльопанці не допоможуть дітям розвинути внутрішню дисципліну. Дитина думає тільки про покарання, а не про свою провину. Після того як ви отшлепать свого малюка, він не думає, сидячи в своїй кімнаті: «Так, який же я бовдур! Але я отримав хороший урок. Наступного разу буду вести себе пристойно ». Зазвичай він думає: «Так нечесно! Вона нічого не розуміє! »

Діти вважають, що покарання повністю викупив їх проступок. Шльопанці позбавляють дітей від докорів сумління. Вони змінюють свою поведінку тільки в тому випадку, якщо відчувають сором за свою провину. Але шльопанці усувають почуття провини, тому що дітям здається, що вони вже спокутували свою негідну поведінку.

Шльопанці підвищують батькам настрій. Якщо ми сердимося, нам хочеться дати кому-небудь здачі або втекти. Кількість адреналіну в нашій крові підвищується, і інстинкт підказує нам накинутися на кривдника. Побої вивільняють негативну енергію, і завдяки цьому ми краще себе почуваємо. Але невинні шльопанці можуть перетворитися на жорстоке насильство. Батьки визнають, що іноді їм буває складно зупинитися, і вони не розуміють, який біль заподіюють дітям, поки не побачать синці.

Якщо ви сильно розсердилися, у вас є кілька варіантів дій. По-перше, ви можете вийти з кімнати, щоб охолонути трохи. По-друге, ви можете хлопнути в долоні. Кілька разів хлопніть голосно в долоні і скажіть: «Я вами дуже незадоволена. Зараз же припиніть битися ». Він хороший тим, що ви обов’язково привернете увагу своєї дитини і випустіть пар. Крім того, він набагато ефективніший, ніж шльопанці!

Батьки, шльопають дітей, змушені покладатися на цей спосіб як на головний засіб виховання дітей. Якщо ви дозволяєте собі лупцювати дітей, то незабаром цей спосіб починає здаватися вам швидким вирішенням проблеми. Ви не зможете використовувати інші, більш дієві методи.

Шльопанці заважають встановити люблячі відносини між батьками і дитиною, Діти вважають батьків своїми захисниками, вчителями, порадниками. Вони змінюють своє ставлення, якщо батьки їх б’ють.

Шльопанці не є хорошим засобом виховання дітей. Якщо ви б’єте дитину, зазвичай він ненадовго припиняє вести себе неналежним чином, тому що відчуває образу, страх і біль. Але більшість дітей повертаються до вас спиною і продовжують вести себе так само, як і раніше, — іноді в той же самий день!

Шльопанці нічому не вчать. Втім, дечому ваші діти все-таки вчаться: «Бий, якщо ти не знаєш, що робити!», «Бий, якщо ти сильніший!», «Якщо ти злишся, то тобі стане легше, якщо ти кого-небудь вдариш . Відомо, що діти, яких б’ють батьки, схильні до насильства і самі б’ють інших дітей. Нічого дивного, адже діти вчаться тому, що вони проживають на своєму досвіді. Якщо дитину часто шльопають, він відчуває гнів і обурення, а його самооцінка знижується.

Категорія: Сім'я і діти


Коментарів: 12
 •  
  Гість  11.01.2016 00:01

  Ні в якому разі дітей шльопати можна, тим більше бити! Це просто знищення гідності дитини. Людині дано мову, щоб спілкуватися. Так чтоможно просто поговорити і знайти потрібні слова для того, чтобималиш зрозумів суть сказаного.

 •  
  Гість  16.02.2016 10:28

  Текст коментаря: У мене спірне ставлення до шльопань та іншим фізичним впливам на малюків. Мені всього пару раз довелося "застосувати силу" за перші 5 років життя моєї дочки. Обидва рази це було скоріше навіть не покарання. а спосіб вивести дівчинку з наближається істерики — один раз у лікаря перед щепленням, другий — у дитячому садку, коли вона не хотіла одягати чобітки і збиралася вже топати на вулицю босоніж. Легкий ляпанець немов би повертав дитини в реальність.

  Навіть тим, хто вважає застосування виховного рукоприкладства правильним — потрібно не забувати, що рукою, долонею можна зашкодити фізичному здоров’ю дитини набагато сильніше, ніж навіть ременем.

 •  
  Гість  23.02.2016 14:03

  Я не вважаю, що тьопаючи своєї дитини можна домогтися якого — небудь адекватної поведінки від нього. Діти дійсно починають вважати, що якщо їх шльопнули, то за проступок вони вже покарані. Вихованням такий підхід назвати не можна!
  Я, наприклад, зі своїми трьома синами намагаюся розмовляти і пояснювати, що вони роблять неправильно. Хоча іноді і в кут ставлю! Але при цьому пояснюю за що.

 •  
  Гість  04.04.2016 06:21

  Перший час у нас теж були шльопанці по попі, але потім, коли донька пішла в дитячий садок, ми зіткнулися з тим, що багато дітки там б’ються. Я почала пояснювати, що це недобре, а мені моя маленька і каже "ти ж мене шльопати". Після цього я навчилися з нею домовлятися без тілесних покарань.

 •  
  Гість  18.04.2016 08:55

  Я навіть не підозрювала що діти можуть робити такі висновки. У мене шльопанці бувають, просто нерви часом не витримують, діти майже ровесники, б’ються постійно, часто не можу докрічатся до них. Але от рада про хлопок в долоні запам’ятаю — слушну.

 •  
  Гість  17.05.2016 02:47

  Іноді просто немає іншого вибору — діти просто втрачають десь гальма і на слова не реагують. Головне — щоб це був виняток, а не правило.

 •  
  Гість  19.06.2016 17:34

  Я проти тілесних покарань дитини, все таки у нього може закрастися образа, а при постійному застосуванні сили, це почуття буде тільки рости.
  Я люблю свою дитину і хочу у відповідь такі ж почуття, а не образу, злість або страх.

 •  
  Гість  13.07.2016 19:02

  Наших батьків виховували ляпасами, нас виховували ляпасами, — нічого, виросли нормальними людьми, що поважають оточуючих, вихованими й освіченими.
  А нинішнє ставлення до детішечкі, коли вони — що хочуть, а ти -ні-ні, призводить до того, що вони абсолютно не знають: що можна і що не можна.
  Я не закликаю їх бити, але нічого страшного не бачу раз-другий відшльопаю, щоб не кортіло.

 •  
  Гість  28.07.2016 21:07

  Думаю шльопанці — це крайній метод покарання, всі питання можна вирішити без застосування сили. Якщо ж дитина не піддається розмовам, то іноді можна отшлепать, як покарання, головне не переборщити.

 •  
  Гість  27.08.2016 20:33

  Іноді все ж доводиться і шльопати, але не для того, щоб дитина відчула біль, а для того, щоб у нього нарешті включилися гальма!

 •  
  Гість  14.09.2016 12:38

  Найбільша дурість бити дитину. Чи не б’ємо ж ми свій автомобіль, коли той не заводиться, а тут жива істота дорожче якого немає.

 •  
  Гість  20.10.2016 15:54

  Aurioniki, а як бути якщо дитина по іншому просто не розуміє і не чує тебе? Доводиться іноді шльопати, хоч розумію що це неправильно.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: