Брондірованіе волосся в домашніх умовах: особливості, види можливих зачісок (відео)

зміст статті

Зачіска на голові жінки — це шанс підкреслити свою неповторність. Брондірованіе волосся в домашніх умовах покликане прикрасити зовнішність жінки, що цілком можна досягти лише при виконанні певних принципів.

брондірованіе волосся

Брондірованіе волосся в домашніх умовах примирить бажання бути блондинкою і брюнеткою. Тепер модно бути брондінкой.

особливості брондірованія

У широкому розумінні брондірованіе — це поєднання світлих і темних тонів, одного або близьких кольорів. Класичним (первородним) варіантом є поєднання світлого і темного коричневих кольорів. Характерною рисою цієї зачіски є не велика відмінність квітів пасом, а поступовий переливається перехід темного в світлі тони, що забезпечується використанням не менше трьох відтінків барвника.

Колорування для темного волосся

Брондірованіе, як правило, не використовує екстравагантних методів, а спирається на природні кольори і відтінки. За допомогою такого способу забезпечується гра на волоссі золотистого і коричневого кольорів, які, переливаючись, доповнюють один одного. Такий варіант може бути складений в наступному поєднанні кольорів: кавовий, шоколадний, русявий, золотистий. Найбільш поширені темні локони мають коричневу (шоколад), каштанову (мідну) і кавову палітри. Серед світлих пасм лідирують золотистий, горіховий, бурштиновий, бежевий, пшеничний відтінки. Різниця в тонах між двома сусідніми пасмами не повинно перевищувати 2-3 рівнів, в іншому випадку буде звичайне мелірування волосся. Відтінок кінчиків може дещо відрізнятися від основи пасма. Наприклад, часто використовується їх освітлення. Брондірованіе за бажанням замовниці може бути виконано на основі практично будь-якого кольору.

Повернутися до змісту

Види можливих зачісок

Брондірованіе волосся в домашніх умовах може забезпечити кілька різновидів зачісок, хоча техніка досить складна. При класичному типі забарвлення волосся віддалено нагадує природне вигоряння фарб під дією сонячних променів. Застосовується кілька споріднених відтінків, максимально наближених до природних кольорів. Пасма волосся фарбуються поздовжньо (по аналогії з мелірування) і повинні забезпечити візуальну ілюзію переливу сонячного світла.

Брондірованіе волосся з ефектом Ombre

Зональний брондірованіе волосся будинку проводиться з використанням світлої палітри на потиличній частині голови, більш темного кольору — на опущених локони. Більш складний варіант зачіски передбачає фарбування темним кольором кореневій частині волосся. В цьому випадку підходять шоколадний і каштановий відтінки.

Досить складним у виконанні є ще один різновид — омбре. Суть такого ефекту — це досить плавний перехід від затемненої кореневій частині до дуже світлим (майже білим) кінців пасом. Складність полягає в тому, що такий перехід повинен створити видимість колірного переливу. У результаті повинна виникнути об’ємна пишна модель з ілюзією недавно відросло кінчиків.

Повернутися до змісту

Підготовка до процедури

Омбр на світле волосся

Перший етап брондірованія волосся вдома є підготовчим і полягає в наданні волосяний покрив потрібного загального фону. Найкращі результати виходять на волоссі русявого кольору середньої насиченості. Тому спочатку необхідно надати волоссю колір, близький до русявого тону. Для цього досить темні покриви освітлити до кольору, близького до світлого шатен. Зайве світлі тони краще затемнити до цього ж стану.

Для проведення заходу треба підготувати наступне:

  • фарба для волосся (не менше 3 відтінків);
  • ємність для барвника;
  • фольга;
  • рукавички;
  • пензлик;
  • гребінець;
  • захисна накидка на плечі.

Фольгу слід нарізати на шматочки (для підкладання під пасма під час мелірування) — кожен відрізок має ширину близько 15 см і довжину, рівну довжині пасма, з додаванням 10 см.

Повернутися до змісту

процедура брондірованія

Брондірованіе волосся в домашніх умовах проводиться в наступному порядку. Перш за все, наноситься основний тон на кореневу зону. Потім проводиться мелірування пасом на фользі. Весь волосяний покрив поділяється на 6 зон: чубчик, 2 потиличні і 2 бічні зони, зона тімені.

Потрібні пасма мелірують двома відтінками, причому починається процес з потиличних зон.

Фарбування здійснюється так: береться самий темний відтінок, фарбують пасмо (початок — 3 см від кореня), не доходячи 6-7 см до кінця. Цей кінцевий відрізок забарвлюється в світлий колір. Так само фарбуються волосся на бічних частинах і тімені. Деякі пасма не фарбуються, так як мають вже потрібний колір.

Мелірування на фользі проводиться в наступному порядку. На кожному пучку кінцем гребінця виділяється тонка пасмо, яка таким рухом гребінця ділиться на дві частини. Одна з частин поміщається на фольгу, забарвлюється і загортається. Аналогічні дії проводяться з іншою частиною (але колір забарвлення змінюється).

Брондірованіе волосся дозволяє створити ефектну і привабливу зачіску. При всій складності процедури такий захід можна зробити вдома.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: