Білий активоване вугілля для схуднення: методи, рецепти та відгуки

зміст статті

Як правильно застосовувати білий вугілля для схуднення, якщо в анотації до препарату відсутні точні рекомендації з цього приводу? Чи справді ліки є панацеєю при надмірній вазі? На ці та інші питання легко буде відповісти кожному, якщо детально розібратися в складі кошти і принципі його дії.

склад препарату

Основними діючими елементами препарату виступають сорбенти діоксид кремнію і відома багатьом МКЦ (мікрокристалічна целюлоза). Також використовуються крохмаль (картопляний) і цукрова пудра в якості допоміжних компонентів. Склад білого і чорного вугілля не має нічого спільного, аналогічним у цих коштів є:

 • принцип дії,
 • показання для застосування,
 • назва.

Білий активоване вугілля для схуднення: методи, рецепти та відгуки

Найменування, втім, дано було білому вугіллю саме для того, щоб сформувати асоціативність: це аналог чорного сорбенту, запам’ятати легко будь-якому пацієнтові.
Важливо звернути увагу на те, що ефективність засобу обумовлена ​​не тільки здатністю активних компонентів «збирати на себе» токсичні речовини і шлаки, а й структурою складових. Базові елементи препарату сверхвисокодісперсни, тобто, перетворені в дрібний пил перед змішанням усіх складових і формуванням таблеток. Таким чином, сумарна площа поверхні частинок, на яку вони можуть прийняти шкідливі речовини, на порядок вище, ніж у багатьох інших ліків аналогічного спектру дії. Недаремно білий вугілля відносять до препаратів четвертого покоління, в той час як традиційний сорбент чорне вугілля вважається всього лише засобом першого покоління.

БАД або ліки?

Незважаючи на різні версії відповідей на це питання, правильніше, все-таки називати це ефективний засіб медичним препаратом, однак, при цьому слід зробити застереження: воно не є спеціальним медикаментом для зниження ваги. Білий вугілля для схуднення застосовують в якості підготовчого і допоміжного кошти. До його функцій належать:

 • виведення токсинів за рахунок сорбирующего дії,
 • нормалізація перистальтики за допомогою впливу волокон целюлози на стінки кишечника,
 • позбавлення організму від зайвої, не перетравлюється і утворює важкий кому їжі,
 • видалення шлаків.

Після такої підготовки шлунково-кишковий тракт працює коректно і готовий сприймати рекомендованої дієти без шкоди для здоров’я і з максимальною ефективністю з точки зору втрати надлишкової маси.
В інших випадках сорбент приймають для нейтралізації токсинів при:

 • отруєнні,
 • похмільний синдром,
 • деяких видах алергії та ін.

Важливо знати: білий вугілля для схуднення, відгуки про який з цікавістю читають зацікавлені в розставанні із зайвою вагою, не є жиросжигателем.

Як використовувати?

При виборі білого активованого вугілля для схуднення важливо враховувати, що шлунок людини не може переробляти компоненти, що входять до складу препарату, у великих обсягах, тому необхідно правильно розрахувати ефективну, але не небезпечну дозу в кожному конкретному випадку.

Білий активоване вугілля для схуднення: методи, рецепти та відгуки

В основному джерела пропонують дві схеми прийому ліків.

 1. 4 рази на день узгоджено з режимом харчування по 3-4 таблетки для «зв’язування» токсичних речовин і виведення надлишкової їжі.
 2. Перед початком дієти один раз в день достатньо велика кількість препарату для очищення організму. Як правило проводять дві процедури з одночасною розвантаженням (бульйон, кефір, легкі страви).

У другому випадку найчастіше рекомендують вести такий розрахунок з прив’язкою до маси пацієнта (худне людини): від 5 таблеток при 60 кг і менше до 15 при 80 кг і більше. Пропорційно розраховуються дозування:

 • від 60 до 70 кг — 8 таблеток,
 • більше 70, але менше 80 кг — до 10 таблеток.

Якому із способів віддати перевагу, як правило, вирішується індивідуально — відповідно до радою дієтолога або на підставі власних відчуттів, однак, слід пам’ятати, що добова доза препарату в жодному разі не повинна перевищувати 4 грами.
При прийомі білого активованого вугілля для схуднення є необхідно запивати ліки великою кількістю чистої негазованої води для підвищення його ефективності.

обов’язкові умови

Білий вугілля схуднути не допоможе, якщо не здійснювати при цьому додаткових дій. Ця особливість не є недоліком препарату. По суті, допоміжними є практично все дієві і ефективні, але безпечні засоби. Швидкий помітний результат без будь-яких змін в розпорядку дня і звичайному меню можуть дати тільки небезпечні для здоров’я ліки і БАДи. При цьому, як правило, втрачену вагу в цих випадках повертається досить швидко, а іноді і «з відсотками». В першу чергу необхідно:

 • якщо і не скорочувати обсяг їжі, то, як мінімум, дотримуватися правильного режиму її прийому,
 • не включати в меню жирних, багатих «шкідливим» холестерином продуктів,
 • виключити або мінімізувати споживання гострих, солоних закусок, стимулюють апетит,
 • забезпечити організму необхідне фізичне навантаження.

Відео «Чи можна схуднути за білим вугіллям?»

Протипоказання

Схуднути з білим вугіллям можна не кожному. Медики не рекомендують прийом препарату людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, особливо, в гострій формі і хронічних (виразкові утворення, ерозії слизової оболонки, кровотечі, кишкова непрохідність та ін.). Крім того, склад протипоказаний:

 • при вагітності,
 • дітям до 14 років,
 • в період лактації,
 • при непереносимості будь-якого компонента.Категорія: Дієти


Коментарів: 6
 •  
  Гість  03.04.2017 09:35

  Брала білий вугілля для схуднення — відгуки, які я прочитала, були самими обнадійливими, але результатом я задоволена. Пішло всього 1,5 кг за перші 10 днів, а потім — ніякого результату. Хотілося б, звичайно, більшого, раз препарат рекламують як засіб для зменшення зайвої ваги. Кажуть, що необхідні ще дієта і навантаження, так з ними я і без всяких ліків схудну. Добре хоч, що коштує недорого, гроші витрачені марно.

 •  
  Гість  03.06.2017 06:36

  Я програв суперечку з дружиною. Вона хотіла використовувати білий вугілля для схуднення, відгуки мені всякі показувала, рекомендації. Я не тільки сумнівався, просто впевнений був, що це маячня. Так можна скинути вагу, тільки якщо замість їжі таблетки вживати, а це точно до добра не доведе. Дружина ображалася, пояснювала, що склад зовсім інший, нічого спільного з чорними таблетками. Тільки ось справою довести не могла. Місяця півтора мучилася — ніякого результату. Я вже руки потирав в передчутті виграшу, і раптом животик у неї почав просто танути, та ще й очі так пустотливо заблищали. Плакала моя нова гумовий човен до початку сезону. Хоча, як подивлюся на дружину, думаю — напевно, на краще все.

 •  
  Гість  19.06.2017 17:53

  Навіть і не збирався худнути. По-моєму, це все-таки заняття для жінок, та й не так багато у мене цих зайвих кілограмів було. Приймати препарат я відмовився навідріз, однак дружина наполягла, мовляв, проблеми з кишечником зникнуть. Почитав склад — начебто немає нічого шкідливого чи підозрілого, вирішив спробувати. Дійсно працює! Працює препарат, а тепер відмінно працює і мій організм. І трудова мозоль на животі зникла сама собою.

 •  
  Гість  07.08.2017 09:23

  Мені здається, ліки для зниження ваги мало б бути більш ефективним, нехай навіть і дорогим. Так, білий активоване вугілля для схуднення коштує копійки, але який в ньому сенс? Не тішить, якщо кілограми на місці і для того, щоб їх прибрати, потрібні тренажери, пробіжки і обіди, що складаються з однієї морквини? Навіщо він потрібен? Якщо для очищення, так від овочів організм і сам очищатися почне.

 •  
  Гість  10.09.2017 21:36

  Чесно кажучи, я вважала, що в моєму віці худнуть тільки «звірячими» методами зі збитком для здоров’я. І все-таки дуже хотілося стати більш стрункою, відчути себе молодою і легкою. Мені це вдалося, хоча я лише трохи скоригувала своє меню і в якості фізичного навантаження на перших порах тільки гуляла підлягає по парку. Перші скинуті кілограми і відновлення роботи шлунка і кишечника настільки поліпшили мій стан, а головне — допомогли повірити в реальність втілення мрії, що зараз я із задоволенням катаюся на велосипеді, на лижах, їжджу побродити по лісі. Активоване білий вугілля для схуднення постійно не використовую, але не забуваю проводити розвантажувальні періоди з прийомом препарату.

 •  
  Гість  28.09.2017 19:25

  У мене схуднути за білим вугіллям вийшло не відразу. Спочатку я брала препарат разом з їжею, не змінюючи раціону. Сподівалася, що сорбент самостійно «прибере» все зайве. Після консультації з дієтологом зрозуміла, що помилялася. Довелося взятися за вирішення проблеми комплексно — фізичні вправи, дієта і білий вугілля для видалення накопичених за кілька років шлаків. Результат не змусив себе чекати. Швидше за все, при раціональному харчуванні і фізичному навантаженні, я скинула б вагу і без прийому препарату, проте з таким помічником ефект став помітний набагато швидше, ніж я очікувала. У якості «бонусу» # 8212; у мене зникли дрібні прищики на обличчі. Лікар каже, що налагодився обмін речовин.


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: