Аптечні препарати і засоби від випадіння волосся

зміст статті

Випадання волосся — поширена проблема жіночого та чоловічого аудиторії. Більше половини населення країни страждає від цієї проблеми. Варто погодитися, що втрата волосся для жінок страшна катастрофа. Але чому запускається процес облисіння, і який засіб від випадання волосся дійсно допомагає? Це можуть бути капсули, препарати, кислоти, які спрямовані на усунення головної причини облисіння.

Фото: кошти від випадіння волосся

Чому волосся випадає

Існує кілька основних категорій.

Післяпологове поступове облисіння

Це закономірне явище, тому що більшість породіль протягом півроку втрачають обсяг волосся. Це не страшно. У період виношування дитини та подальшого грудного вигодовування організм витрачає вітаміни, мікроелементи і мінерали. Ця витрата з’ясовна — підтримання енергії в маленьку людину. Вітамінні запаси закінчуються, а волосся починає рідшати. Це явище носить тимчасовий характер, так що не варто сильно турбуватися. В цьому випадку необхідно переглянути власне харчування і вживати, як можна більше вітамінів, так як засоби проти випадіння волосся до вживання заборонені.

Гормональна перебудова і літній вік

Кожен організм старіє. У період старіння можна помітити значну волосяну втрату. Для жінок період клімаксу найвагоміший фактор. Тому важливо відшукати плавний перехід, який допоможе організму впоратися з гормональними змінами і нестачею вітамінів. Допомогти можуть спеціальні препарати, також не варто забувати, що дигідротестостерон повинен бути в нормі, а саме його рівень.

генетика

З генетичними даними навряд чи хтось сперечатиметься, адже природні дані не змінити. Якщо ваші батьки не можуть похвалитися густою шевелюрою, то, можливо, і вам це не під силу. Можна змиритися або шукати ефективний засіб від випадання волосся.

Втрата волосся внаслідок вживання медикаментів

Багато препаратів, які прописує лікар, можуть вплинути на алопецію. Це можуть бути гормональні препарати або протизаплідні засоби, антибіотики і ліки хімічної спрямованості. Реакція цілком оборотна, скасування препаратів і закінчення лікувального курсу — це поштовх до відновлення. Більшість препаратів можуть привести до того, що дигідротестостерон підвищиться, а це погано.

Захворювання в організмі

Це не менш поширена причина алопеції. Це можуть бути венеричні та ендокринні захворювання, різні травми, бактерії або грибки. Сюди можна віднести і надмірне користування засобами по догляду.

Підвищений дигідротестостерон або його рівень

Ще одна причина облисіння. Але і в цьому випадку існують спеціальні засоби від випадіння волосся. Дигідротестостерон відповідає за багато функцій в людському організмі. Якщо в зрілому віці дигідротестостерон підвищений, то алопеція проявить себе миттєво.

Депресивні стани або стреси

Фото: депресія і стреси

Волосся будуть рідшати, випадати і слабшати. Таке випадання складно побороти, тому варто тримати свою нервову систему в спокої. Бо жодні засоби від випадіння волосся не зможуть допомогти.

вітамінне виснаження

Брак або недолік корисних речовин — це частий супутник облисіння. Для організму дуже важлива нікотинова кислота, фолієва кислота, достатній рівень цинку, міді і кальцію. Якщо в організмі занадто багато вітаміну групи А, то облисіння на обличчя. В цьому випадку можна попити спеціальні таблетки від випадіння волосся або препарати, які містять досить цинку та інших вітамінів (Джес, Керіум та інші).

 • Нікотинова і фолієва кислота, достатній рівень цинку і заліза дуже важливі для здоров’я і сили волосся. Саме нікотинова кислота допомагає поліпшити кровообіг, зміцнити волосся;
 • Наявність цинку в організмі сприяє підтримці нормального формування пігментації;
 • Вітамін С відповідає за зволоження волосся, його дефіцит призводить до ламкості і сухості. Багато засобів від випадіння волосся мають у складі достатній рівень вітаміну С;
 • Не менш важливим є кремній, який бореться проти випадіння волосся і прискорює їх зростання;
 • За харчування шкірного покриву відповідає вітамін Е і нікотинова кислота. Препарати від Віші, contant delight і Джес в своєму складі мають ці вітаміни.

Погане засвоєння поживних речовин, ще одна поширена причина алопеції. Може бути, нікотинова кислота погано засвоюється, а грибки і бактерії тільки розмножуються. Можуть допомогти ліки, що містять травний фермент, або цілеспрямоване інтенсивне лікування.

В основі будь-якого засобу проти випадіння волосся, будь то Віші, Contant Delight або Джес, лежить екстракт рослин і трав, а також масла. У боротьбі проти випадіння волосся дуже корисний препарат Неоптід, його можна попити цілим курсом.

Допомога фахівця

Фото: виявлення причин облисіння трихологом

У випадку з облисінням може допомогти фахівець — трихолог. Саме він займається з’ясуванням причин, призначенням лікування. Можливо, трихолог відправить вас на спеціальний аналіз, який покаже в нормі дигідротестостерон. Після з’ясування причин вашій увазі будуть запропоновані варіанти лікування: капсули лікування дисбактеріозу кишечника (Віші або Contant Delight), певні ліки, або цілий комплекс засобів. Якщо дигідротестостерон підвищений, то вам призначать спеціальні ліки, що знижують його рівень в організмі.

Найчастіше, фахівці направляють пацієнтів на комплексне обстеження, щоб визначити істинні причини, а їх досить багато. Дигідротестостерон і його підвищення, інфекція, травматизм та інше. Якщо форма алопеції вогнищева, то досить буде пропити препарат Неоптід або Джес з достатнім рівнем цинку в складі.

Якщо в організмі виявляться серйозні порушення в роботі ендокринної системи, то допоможе тільки фахівець. Але, найчастіше, причиною збою в роботі щитовидки є стреси або депресії. Несприятливі і нестійкі нервові стану спричиняють до рясної втрати волосся. У цьому випадку лікар може порадити пропити антидепресанти і спеціальні препарати проти випадіння волосся, наприклад, Джес, Неоптід, Contant Delight. Не виняток капсули від випадіння волосся від Віші.

Сучасні засоби, спрямовані проти випадіння волосся, можуть спантеличити кожної людини: це і лосьйони, таблетки, капсули, бальзами і шампуні. Скрізь додаються різноманітні інструкції з мерехтливої ​​інформацією, яка відрізняється від інших. Вибрати кращий засіб допоможе тільки лікар.

немедикаментозне вплив

Щоб процес лікування проходив прискорено і ефективно, необхідно дотримуватися простих і дієвих правил. Подбайте про власний харчуванні, приділяйте більше уваги фруктам і овочам. Більше спите і відпочивайте.

Проти випадання волосся допоможе м’ясо, печінка й риба, боби і крупи. Якщо причина криється в порушеною роботі ендокринної залози, то важливо вживати продукти, які містять велику кількість йоду (морепродукти, водорості, горіхи). Не менш важливо використовувати спеціальний лосьйон від випадання волосся, а також бальзам і кондиціонер, які можна застосовувати і з метою профілактики.

медикаментозне напрямок

Більшість препаратів, які борються з алопецією, створюються на основі активний компонентів. Тому про них важливо дізнатися:

 • Нікотинова кислота — наділена властивостями, які покращують циркуляцію крові і її приток. Саме нікотинова кислота впливає на ріст волосся;
 • Інгредієнт під назвою Фитоаксил, який вважається рослинним. Він благотворно впливає на волосяні фолікули. У достатній кількості він стримається в засобах від Віші і препаратах Джес і Керіум;
 • Хініну і її екстракти — компоненти рослинного походження, які зміцнюють волосяні цибулини. Містяться в засобі Contant delight;
 • Пальмові екстракти — знижують ферментну активність, яка може спровокувати розвиток алопеції.

Якщо говорити про спеціальні засоби і препаратах, то можна відзначити наступні з них — Джес, Керіум, Сontant Delight і Віші і Неоптід.

Наприклад, препарати під назвою Джес і Керіум користуються великою популярністю серед жінок. Вони ефективно справляються з проблемою випадіння, а також нормалізують роботу сальних залоз.

Капсули від випадіння волосся Віші не варто приймати самостійно, необхідно проконсультуватися з фахівцем. Переносимість у кожної людини індивідуально і це треба пам’ятати постійно. А ось лосьйон від випадання волосся і спеціальні засоби від Сontant delight можна використовувати самостійно.

боремося зсередини

Найчастіше, все мінерали і мікроелементи, утворюють між собою, цілу систему, яка значно впливає на волосся. Якщо пропити курс препаратів, наприклад, Джес, то випадання волосся припиниться. Подібні засоби спрямовані на:

 • збільшення товщини волосся;
 • стимуляцію кровообігу;
 • зменшення кількості вимерлих клітин і частинок.

Такі препарати у вигляді таблеток, як Джес, допомагають запобігти алопецію і захистити волосся. Правильний прийом ліків невід’ємна частина курсу лікування.

Якщо в організмі підвищений дигідротестостерон, то можуть допомогти тільки спеціальні інгібітори. Саме вони знижують стероидную активність, що сприяє перетворенню тестостерону в вільні форми. Саме дигідротестостерон і його радикали проявляють агресивність по відношенню до волосяних фолікулів.

Кожній людині знайома така проблема, як випадання волосся. Це говорить про те, що необхідно постійно стежити за здоров’ям і силою своїх прядок. Інтенсивне лікування і правильний догляд важливі для здоров’я і краси локонів.
Категорія: Краса


Додати коментар

*

*

Ваш коментар: